Kombi Doğalgaz Servislerimiz

Kombi, Brülör, Hidrofor ve Doğalgaz Soba servis desteklerini Genç Teknik ekibinin uzmanlığı ile yıllar boyunca müşterilerine destek vermenin gururu ile teknolojisini geliştirmektedir. Eğitimli Usta konumunda teknisyenlerimiz, müşterilerimizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmesi için çalışmaktadır.
Müşterilerimizin doğalgazla çalışan makinelerinin onarımlarını kaliteden ödün vermeden tamir ve bakımlarını yapmamız en öncelikli hedeflerimizdendir.
 
Biliyoruz ki önce sağlık, sağlıklı bir hayat için güvenlik gelir.
 
Kombi Servis Vizyonumuz
Kombi Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle,ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir kuruluş hizmetidir.
 
Kombi Servis Misyonumuz
Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servistir.
 
Kombi Servis Politikalarımız
Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Bakım, Onarım.Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.